Budownictwo - Pod Meduzą

ogniwa fotowoltaiczne łódź

http://kolektory.lodz.pl/fotowoltaika/

Prąd można wytworzyć na potrzeby mieszkańców budynku stosując ogniwa fotowoltaiczne. Łódź jest miastem gdzie można znaleźć dostawcę takich urządzeń. Zaletą paneli jest ich wszechstronność. Mogą być montowane na dachach ale również na elewacjach. Przez cały rok generują one energię. Żywotność ogniw wynosi ponad 20 lat. Po zmianach przepisów o OZE można instalacje takie łączyć bezpośrednio z siecią elektryczną budynku. Falownik odpowiada za stabilizację prądu który wytworzą ogniwa fotowoltaiczne. Łódź jako miasto stosuje takie rozwiązania do wsparcia infrastruktury miejskiej bez konieczności budowy sieci energetycznej.

drabiny drewniane

drabiny-matproject.pl

Do wielu zastosowań bardzo często są wykorzystywane drabiny drewniane, ale w dzisiejszych czasach rzadko kiedy są one wybierane jako drabiny, które będziemy przenosić i ustawiać w różnych miejscach. Jeśli planujemy na przykład prace przy drzewach zasadzonych w naszym ogrodzie, to o wiele lepsze będą, znacznie lżejsze i łatwiejsze do przenoszenia, drabiny aluminiowe. Warto jednak pamiętać o tym, że drabiny drewniane niekoniecznie muszą być drabinami, które kojarzymy potocznie. W ten sam sposób są bowiem określane także drabiny, które mogą wprowadzić na strych naszego domu, a które mogą być zamontowane zarówno na stałe, jak i mogą być opuszczone na życzenie wtedy, gdy otwieramy klapę prowadzącą na strych. Tego rodzaju drabiny zazwyczaj wykonywane są z drewna i mają znacznie mocniejszą, bardziej stabilną konstrukcję.

http://apromet.pl/kategoria-produktu/nasze-produkty/elementy-zlaczne/sruby/

Szybkie w montażu i żywotne elementy złączne

Wybierając elementy złączne do celów budowlanych, przemysłowych czy motoryzacyjnych, stawiamy przede wszystkim na rozwiązania solidne, sprawdzające się przez długi czas, nawet w ekstremalnych warunkach czy proste w montażu i demontażu. Wszystkie podane kryteria spełniają śruby ocynkowane, z asortymentu firmy Apromet, gwarantującej najlepsze ceny i krótkie terminy dostawy, nawet w ilościach hurtowych. Podkładki i nakrętki z ocynkiem ogniowym bądź galwanicznym, są również dostępne w tym katalogu. Wspomniane śruby ocynkowane to tylko wąski fragment oferty tego dystrybutora online, z wieloletnim doświadczeniem w branży, proponuje on poza tym śruby rzymskie, elektronarzędzia, pręty gwintowane czy jakościowe akcesoria z obszaru bezpieczeństwa i higieny w miejscu pracy. Opisując atuty tego sprzedawcy, trzeba zasygnalizować ponadto, możliwość skorzystania w każdej chwili przez kupujących, z profesjonalnego doradztwa technicznego.

windy panoramiczne

http://windy-raczkowski.pl/winda-elektryczna-x-10/

Windy panoramiczne z pewnością doskonale sprawdzą się przede wszystkim we wszelkiego rodzaju obiektach takich, jak centra handlowe lub biurowe, w których nowoczesna architektura pokazuje swój prawdziwy pazur demonstrując wspaniałe przeszklone i niezmiernie interesujące pod względem wizualnym projekty. Windy panoramiczne umożliwiają podziwianie wnętrza takiego obiektu, w którym się poruszają lub, jeśli zamontowane są na zewnętrznej elewacji budynku, podziwianie panoramy miasta znajdującego się naokoło obiektu wyposażonego właśnie w takie dźwigi windowe. W produkcji nie tylko zwyczajnych, ale także różnego rodzaju nietypowych dźwigów windowych, w tym także wind szklanych i panoramicznych, specjalizuje się między innymi znana firma Raczkowski.

brak zdjęcia

Środki chemiczne wykorzystywane w basenach.

Posiadanie basenu stanowi dla wielu osób symbol luksusu i dostatniego życia. Nie da się ukryć, że basen w ogrodzie to rzecz bardzo przydatna i praktyczna, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że utrzymanie basenu jest stosunkowo trudne. Podstawowym problemem jest przede wszystkim zapewnienie wodzie czystości. Wykorzystywana w tym celu chemia basenowa jest złożona i różnorodna, a każdy, kto chce posiadać basen, powinien posiadać przynajmniej podstawową wiedzę z tego zakresu. Dotyczy to każdego basenu; zarówno małych, prywatnych basenów, jak też dużych basenów publicznych i spa. We wszystkich wykorzystywana jest specjalna chemia basenowa. Najlepszym miejscem, w którym można się zaopatrzyć w niezbędne środki chemiczne, jest, jak zwykle w dzisiejszych czasach, Internet. Na specjalnych stronach internetowych można kupić interesujące nas produkty tanio i w dużych ilościach, bez konieczności wychodzenia z domu.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10