Budownictwo - Pod Meduzą - strona: 10

brak zdjęcia

Drzwi z montażem do Twojego domu - Wrocław

Od wielu lat proponujemy Państwu drzwi z montażem. Wrocław jest głównym obszarem naszego działania. Nasze produkty to gwarancja bezpieczeństwa, a także niezmiernej funkcjonalności. Wykonane z najwyższej jakości materiału zapewnią długoterminowy okres eksploatacji każdemu z Państwa. Wykwalifikowani pracownicy zapewnią sprawny i bezproblemowy przebieg realizacji każdego zlecenia. Jako doświadczona firma proponujemy kompleksowe usługi obejmujące drzwi z montażem. Wrocław z wielką ochotą korzysta z naszych rozwiązań, a my cieszymy się szerokim gronem zadowolonych klientów. Zachęcamy do odwiedzenia www.animo.wroclaw.pl

ocieplenie poddasza

http://www.pir-pur.pl/budynek-mieszkalny/termoizolacja-dachu-skosnego-podkrokwiowo/ocieplenie-poddasza-uzytkowego

Ocieplenie budynku jest bardzo ważną kwestią, jeśli nie chcemy, aby rachunki za ogrzewanie przyprawiały nas o palpitację serca. W związku z tym każdy, kto ma zamiar w najbliższym czasie ocieplić swój budynek, powinien skorzystać z oferty naszej firmy, która zajmuje się tym od wielu lat. Wykonamy tak ocieplenie poddasza, jak i posadzki w każdym budynku niezależnie od jego funkcji. Może to być równie dobrze budynek mieszkalny, jak i gospodarczy, czy nawet rolniczy. Ocieplenie poddasza i innych części budynku odbywa się za pomocą nowoczesnych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy wysoką efektywność wykonanych przez nas projektów.

Dobry wykonawca, pewność, solidność i fachowość

ślusarstwo warszawa

W dzisiejszym budownictwie wymagania klientów dotyczące stosowanych technik ślusarskich, spawalniczych i gięcia blachy są tak duże, iż tylko firma Markus może temu sprostać. Firm na rynku jest wiele, ale ona do każdego zlecenia podchodzi bardzo indywidualnie, a klienci wysoko cenią jej starania. ślusarstwo warszawa firmy Markus to także wysoki poziom i pełna fachowość. Pracownicy firmy są rzetelni, sumienni i dokładni. Wszelkie konstrukcje Markus to bezpieczeństwo i profesjonalizm. ślusarstwo warszawa Markus to także niskie i zachęcające ceny oraz ogromna konkurencja. Zapraszamy do Firmy Markus.

brak zdjęcia

Precyzyjne projekty budynków gospodarczych i garaży

Precyzyjne projekty budynków gospodarczych i garaży to komplementarna część oferty zaproponowanej przez renomowaną pracownię funkcjonującą pod szyldem Architekt MM. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej, które jest permanentne pogłębiane za sprawą licznych szkoleń oraz międzynarodowych warsztatów. Wspomniane projekty budynków gospodarczych i garaży trafnie komponują się już z przygotowaną nieruchomością mieszkaniową. Ich wysoka funkcjonalność oraz optymalne ramy cenowe sprawiają, że prace przygotowane przez personel Architekt MM budzą powszechną aprobatę.

brak zdjęcia

Ledar - dostawca okien i drzwi dla domu

W polskich domach i mieszkaniach najczęściej stosuje się okna PCV. Wrocław jest miastem, w którym działa wiele przedsiębiorstw z branży stolarki otworowej. Jednym z nich jest firma Ledar, która zajmuje się sprzedażą i montażem okien plastikowych i drewnianych, okien i drzwi z aluminium, parapetów z kamienia i forniru, rolet antywłamaniowych, żaluzji tekstylnych, drzwi antywłamaniowych i ognioodpornych oraz drzwi wewnętrznych. Firma Ledar oferuje energooszczędne, trwałe i estetyczne okna PCV. Wrocław jest obszarem jej działalności - w tym mieście można zamówić usługę dostawy odpowiednich okien.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11