Interes - Pod Meduzą - strona: 8

brak zdjęcia

Bezpieczna praca tylko w dobrych rękawicach

Od 1990 r. firma Mistral BHP zajmuje się dystrybucją artykułów zapewniających bezpieczeństwo i higienę pracy. Długoletnie doświadczenie pozwala w szczególny sposób zadbać o potrzeby klienta. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami produktów, które są niezbędne, aby pracownik i jego czynności były wykonywane w sposób bezpieczny, a jednocześnie nie powodowały uciążliwości. Dlatego Mistral BHP ma w swojej ofercie praktycznie wszystko: odzież ochronną, w tym także rękawice lateksowe, wampirki, spawalnicze i inne, bezpieczne obuwie, sprzęt przeciwpożarowy, asekuracyjny. W wielu dziedzinach przemysłu praca w rękawicach jest koniecznością. Firma Mistral BHP proponuje szeroką gamę różnego rodzaju rękawic, które są dostosowane do potrzeb klienta. Bardzo popularne są rękawice lateksowe, które sprawdzają się nie tylko w przemyśle spożywczym, ale także chemicznym, farmaceutycznym i innych. Dla osób uczulonych na lateks polecane są rękawice nitrylowe.

pomoce edukacyjne

http://www.mojebambino.pl/14-pomoce-edukacyjne

Moje Bambino to sklep otwarty na potrzeby dzieci, rodziców oraz nauczycieli. Dokładamy ogromnych starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania rozwiniętych placówek edukacyjnych. Zapewniamy niezbędne pomoce edukacyjne, meble, stoły, ławki, czy też tablice do pisania. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, profesjonalne wsparcie przy zakupach oraz szybką dostawę. Przekonaj się, iż Moje Bambino to sklep, w którym na pewno znajdziesz produktów, których szukasz. Zmień wystrój swojego przedszkola, bądź też szkoły i przyciągnij nowych uczniów. Wybierz sprawdzone pomoce edukacyjne, które pomogą ci przekazać wiedzę.

brak zdjęcia

Szeroki wybór produktów do archiwistyki

Nasza firma działa między innymi na rynku pracy ze zbiorami archiwalnymi W naszej ofercie znajdziesz szereg preparatów jak i też urządzeń pozwalających Tobie na sprawną konserwację danych zbiorów, dzięki tej pracy będą one dostępne w idealnym stanie dla naszych jak i przyszłych pokoleń, aby przekazywać dane archiwalne informacje. W ofercie znajdziesz także produkty marki teneka, które charakteryzują się dobrą jakością, która będzie służyć latami. Firma ta siada szereg produktów, które możesz bez problemu wykorzystać w swojej codziennej pracy. Wierzymy że praca z produktami teneka będzie dla Ciebie przyjemnością.

brak zdjęcia

Przygotowanie warsztatów ceramicznych dla dzieci

W renomowanej manufakturze w Bolesławcu organizowane są również profesjonalne warsztaty ceramiczne dla dzieci oraz osób dorosłych, także w wersjach kilkudniowych. Rezerwacji miejsca na takich spotkaniach możemy dokonać drogą elektroniczną lub telefoniczną, warsztaty prowadzone są przez wybitnych artystów tej sztuki ręcznego tworzenia z ceramiki kamionkowej. Polecane warsztaty ceramiczne dla dzieci krok po kroku przeprowadzą wszystkie zainteresowane osoby przez etapy ręcznego formowania oraz zdobienia naczyń, znajdujących powszechne zastosowanie w pomieszczeniach kuchennych czy domowych salonach.

brak zdjęcia

W szybkiej organizacji produkcji świetnie się spisują hale namiotowe

Wiele firm dynamicznie rozwija swój biznes produkcyjny, nawet do tego stopnia, że nagle okazuje się, iż nie mają po prostu hali na umieszczenie w niej kolejnych maszyn. A potrzeby rynku muszą być zaspokojone od razu, gdyż w przeciwnym wypadku zapełni je rosnąca także lawinowo konkurencja. Aby sprostać takim sytuacjom chętnie stosuje się jako miejsca do produkcji hale namiotowe - producent może je bowiem postawić bardzo szybko i błyskawicznie rozwinąć w nich dodatkową wytwórczość. jednocześnie może to być produkcja krótkookresowa, która po kilku miesiącach lub tygodniach zmniejszy się na tyle że nie będą już potrzebne hale namiotowe. Producent może je wtedy równie szybko zdemontować.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14