Logistyka - Pod Meduzą - strona: 1

brak zdjęcia

Dlaczego stosuje się uszczelniacze w samochodach?

Początkowo producenci samochodów rezygnowali z używania zapasowych opon na rzecz dojazdowych. Obecnie rezygnuje się nawet z tego rozwiązania, zamiast tego wybiera się uszczelniacz. Uszkodzenie opon zdarza się coraz rzadziej. Jest to spowodowane wytrzymalszymi oponami oraz lepszym stanem dróg. Ponadto możemy obecnie niemal wszędzie spotkać zakłady wulkanizacyjne. Uszczelniacz jest znacznie lżejszy, natomiast pozwala na dojazd do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Ponadto jego stosowanie jest znacznie prostsze, z pewnością docenią to osoby, które nie potrafią samodzielnie wymienić koła w samochodzie.

brak zdjęcia

Nowoczesne klocki hamulcowe do pojazdów

Nasza firma to duży producent klocków hamulcowych w Polsce i w Europie. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży i dystrybucji, dostarczając nasze podzespoły do szerokiego grona odbiorców - począwszy od firm motoryzacyjnych, poprzez warsztaty i serwisy samochodowe, a skończywszy na odbiorcach indywidualnych. W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór modeli nie tylko klocków, ale także różnego rodzaju tarcz, okładzin hamulcowych i innych podobnych podzespołów. Jako duży producent klocków hamulcowych w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować dowolny rodzaj produktów do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych, ciężarowych czy autobusów. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne ceny wszystkich elementów układu hamulcowego dla naszych klientów hurtowych.

broker samochodowy mercedes

http://www.select-automotive.pl/OFirmie

Czy można kupić fabrycznie nowe, nieuszkodzone, luksusowe auto i zapłacić za nie mniej, niż w salonie samochodowym? Można, taką atrakcyjną ofertę dla klientów posiada firma Select Automotive, ceniony broker samochodowy. Mercedes to jedna z marek, której auta oferuje broker samochodowy. Mercedes to równocześnie jedna z najpopularniejszych marek aut luksusowych na świecie. Szczególnym uznaniem, od lat, cieszą się pojazdy reprezentujące klasę E. To ekskluzywny segment aut, które są przestronne, wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone we wszystkie zdobycze techniki. Poza tym poruszają się one wykorzystując niezwykle komfortowe zawieszenie – w przypadku Mercedesów jest to zawieszenie pneumatyczne. Na najwyższym poziomie są też materiały, z których wykonano pojazd, na przykład używa się dużo lekkiego aluminium.

brak zdjęcia

Samochody do kupienia z Niemiec są atrakcyjne finansowo

Czasem w ogłoszeniach motoryzacyjnych samochody do kupienia w Polsce dostępne są także jako auta sprowadzane, na przykład z Niemiec. O ile z reguły kojarzymy takie samochody jako auta używane, o tyle również bardzo często zdarza się, że zupełnie nowe samochody są indywidualnie konfigurowane i sprowadzane z hurtowni lub bezpośrednio od producentów u naszego zachodniego sąsiada. Samochody do kupienia w Polsce sprowadzone w ten sposób z Niemiec są znacznie tańsze niż auta dostępne u polskich autoryzowanych partnerów i dlatego wielu inwestorów liczących się z pieniędzmi, a poszukujących nowych samochodów coraz częściej korzysta z tej opcji.

brak zdjęcia

Wynajem aut najtaniej w Krakowie. Sprawdź sam.

Jesteśmy firmą z długoletnią tradycją, która oferuje wynajem aut. Kraków, to miejsce, które przyciąga wielu turystów i pasjonatów podróż. A tego typu ludzie, aby swobodnie poruszać się po mieście potrzebują firmy, która oferuje profesjonalny wynajem aut. Kraków właśnie dlatego stał się miejsce w którym postanowiliśmy rozpocząć naszą działalność, która trwa nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego ósmego. Od tego czasu obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów, którzy często do nas wracali ilekroć znów zawitali do Krakowa. W naszej ofercie wynajmu aut, możecie Państwo znaleźć ponad sto różnych modeli aut. W skład naszej floty samochodowej wchodzą: oszczędne auta miejskie, auta terenowe, samochody dostawcze czy też samochody sportowe. Nasza bogata oferta sprawia, że każda osoba znajdzie u nas to czego szuka. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne ceny, a dla stały klientów oferujemy zniżki. W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy na naszą stronę internetową bądź do odwiedzenia punktu stacjonarnego.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7