Logistyka - Pod Meduzą - strona: 1

transport międzynarodowy warszawa

http://www.alkaro.com.pl/?transport-miedzynarodowy

Nie tylko w krajowym obrocie gospodarczym przewodzone są bardzo liczne towary. Wiele polskich firm zarówno eksportuje wytwarzane przez siebie wyroby za granicę, jak i będąc firmami handlowymi sprowadza nieraz znaczne ilości towarów z zagranicy w celu ich sprzedaży na terenie Polski. W obu przypadkach dla takich firm bardzo istotne jest to, aby zorganizować profesjonalny dla swoich potrzeb transport międzynarodowy. Warszawa to szczególnie duża metropolia, do której działają liczne firmy, zarówno wytwarzające produkty, jak i sprowadzające je od swoich kontrahentów i w bardzo wielu przypadkach firmy te organizują odpowiedni dla swojej działalności biznesowej transport międzynarodowy. Warszawa jest miastem, w którym znakomite referencje korzystających z jego usług klientów posiada organizujące transport krajowy i międzynarodowy przedsiębiorstwo Alkaro Team Logistics.

brak zdjęcia

Czy bieżnik opony zimowej jest głębszy?

Opony zimowe charakteryzują się znacznie głębszym bieżnikiem. Ma on na celu odprowadzać dużą ilość śniegu oraz błota pośniegowego. Bieżnik opony zimowej jest dodatkowo znacznie bardziej ponacinany - posiada większy stopień lamelizacji. W efekcie możliwe uzyskanie jest krótszej drogi hamowania na śliskich nawierzchniach. Opony te również ulegają szybszemu zużyciu. Gdy bieżnik opony zimowej jest mniejszy, niż 4 mm - ze względów bezpieczeństwa warto zakupić nowy komplet. Spotkamy się wtedy ze znacznym wydłużeniem drogi hamowania oraz gorszymi właściwościami trakcyjnymi podczas jazdy na śliskich nawierzchniach.

brak zdjęcia

Dlaczego stosuje się uszczelniacze w samochodach?

Początkowo producenci samochodów rezygnowali z używania zapasowych opon na rzecz dojazdowych. Obecnie rezygnuje się nawet z tego rozwiązania, zamiast tego wybiera się uszczelniacz. Uszkodzenie opon zdarza się coraz rzadziej. Jest to spowodowane wytrzymalszymi oponami oraz lepszym stanem dróg. Ponadto możemy obecnie niemal wszędzie spotkać zakłady wulkanizacyjne. Uszczelniacz jest znacznie lżejszy, natomiast pozwala na dojazd do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Ponadto jego stosowanie jest znacznie prostsze, z pewnością docenią to osoby, które nie potrafią samodzielnie wymienić koła w samochodzie.

brak zdjęcia

Nowoczesne klocki hamulcowe do pojazdów

Nasza firma to duży producent klocków hamulcowych w Polsce i w Europie. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży i dystrybucji, dostarczając nasze podzespoły do szerokiego grona odbiorców - począwszy od firm motoryzacyjnych, poprzez warsztaty i serwisy samochodowe, a skończywszy na odbiorcach indywidualnych. W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór modeli nie tylko klocków, ale także różnego rodzaju tarcz, okładzin hamulcowych i innych podobnych podzespołów. Jako duży producent klocków hamulcowych w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować dowolny rodzaj produktów do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych, ciężarowych czy autobusów. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne ceny wszystkich elementów układu hamulcowego dla naszych klientów hurtowych.

brak zdjęcia

Broker samochodowy, oferujący auta marki Mercedes

Czy można kupić fabrycznie nowe, nieuszkodzone, luksusowe auto i zapłacić za nie mniej, niż w salonie samochodowym? Można, taką atrakcyjną ofertę dla klientów posiada firma Select Automotive, ceniony broker samochodowy. Mercedes to jedna z marek, której auta oferuje broker samochodowy. Mercedes to równocześnie jedna z najpopularniejszych marek aut luksusowych na świecie. Szczególnym uznaniem, od lat, cieszą się pojazdy reprezentujące klasę E. To ekskluzywny segment aut, które są przestronne, wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone we wszystkie zdobycze techniki. Poza tym poruszają się one wykorzystując niezwykle komfortowe zawieszenie – w przypadku Mercedesów jest to zawieszenie pneumatyczne. Na najwyższym poziomie są też materiały, z których wykonano pojazd, na przykład używa się dużo lekkiego aluminium.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7