Logistyka - Pod Meduzą - strona: 1

renault salon warszawa

http://www.renault.dyszkiewicz.pl/

Jeżeli masz już dość topornych aut, które wyglądają niezgrabnie, a ich zaawansowanie technologiczne utkwiło w erze mechaniki i nie połączyło sił z elektroniką, sprawdź markę Renault. Salon (Warszawa to miejsce gdzie mieści się nasza placówka), który prowadzimy to miejsce gdzie dowiesz się wszystkiego o tych samochodach, umówisz się na jazdę próbną, zobaczysz najnowsze modele, a także naprawisz samochód lub kupisz część. Dla nas żadnej Twój problem z autem tej marki, nie będzie wyzwaniem. Innowacje wdrożone z myślą o tym, aby ułatwić Ci jazdę w mieście, systemy wspomagania prowadzenia, intuicyjne interfejsy to właśnie Renault. Salon (Warszawa, a konkretnie Ursynów to miejsce gdzie możesz nas znaleźć) nasz, a dokładnie jego pracownicy, to pasjonaci, którzy wprowadzą Cię w zakamarki tych technologii. Jeżeli chcesz przekonać się na własne oczy i ujrzeć nowy wymiar inteligentnego samochodu, który będzie pomagał Ci zaparkować, uprzedzał o zbliżającej się przeszkodzie i wiele innych, nasz salon jest miejscem, które musisz odwiedzić.

transport międzynarodowy warszawa

http://www.alkaro.com.pl/?transport-miedzynarodowy

Nie tylko w krajowym obrocie gospodarczym przewodzone są bardzo liczne towary. Wiele polskich firm zarówno eksportuje wytwarzane przez siebie wyroby za granicę, jak i będąc firmami handlowymi sprowadza nieraz znaczne ilości towarów z zagranicy w celu ich sprzedaży na terenie Polski. W obu przypadkach dla takich firm bardzo istotne jest to, aby zorganizować profesjonalny dla swoich potrzeb transport międzynarodowy. Warszawa to szczególnie duża metropolia, do której działają liczne firmy, zarówno wytwarzające produkty, jak i sprowadzające je od swoich kontrahentów i w bardzo wielu przypadkach firmy te organizują odpowiedni dla swojej działalności biznesowej transport międzynarodowy. Warszawa jest miastem, w którym znakomite referencje korzystających z jego usług klientów posiada organizujące transport krajowy i międzynarodowy przedsiębiorstwo Alkaro Team Logistics.

brak zdjęcia

Czy bieżnik opony zimowej jest głębszy?

Opony zimowe charakteryzują się znacznie głębszym bieżnikiem. Ma on na celu odprowadzać dużą ilość śniegu oraz błota pośniegowego. Bieżnik opony zimowej jest dodatkowo znacznie bardziej ponacinany - posiada większy stopień lamelizacji. W efekcie możliwe uzyskanie jest krótszej drogi hamowania na śliskich nawierzchniach. Opony te również ulegają szybszemu zużyciu. Gdy bieżnik opony zimowej jest mniejszy, niż 4 mm - ze względów bezpieczeństwa warto zakupić nowy komplet. Spotkamy się wtedy ze znacznym wydłużeniem drogi hamowania oraz gorszymi właściwościami trakcyjnymi podczas jazdy na śliskich nawierzchniach.

brak zdjęcia

Dlaczego stosuje się uszczelniacze w samochodach?

Początkowo producenci samochodów rezygnowali z używania zapasowych opon na rzecz dojazdowych. Obecnie rezygnuje się nawet z tego rozwiązania, zamiast tego wybiera się uszczelniacz. Uszkodzenie opon zdarza się coraz rzadziej. Jest to spowodowane wytrzymalszymi oponami oraz lepszym stanem dróg. Ponadto możemy obecnie niemal wszędzie spotkać zakłady wulkanizacyjne. Uszczelniacz jest znacznie lżejszy, natomiast pozwala na dojazd do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego. Ponadto jego stosowanie jest znacznie prostsze, z pewnością docenią to osoby, które nie potrafią samodzielnie wymienić koła w samochodzie.

brak zdjęcia

Nowoczesne klocki hamulcowe do pojazdów

Nasza firma to duży producent klocków hamulcowych w Polsce i w Europie. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży i dystrybucji, dostarczając nasze podzespoły do szerokiego grona odbiorców - począwszy od firm motoryzacyjnych, poprzez warsztaty i serwisy samochodowe, a skończywszy na odbiorcach indywidualnych. W naszej ofercie można znaleźć bardzo szeroki wybór modeli nie tylko klocków, ale także różnego rodzaju tarcz, okładzin hamulcowych i innych podobnych podzespołów. Jako duży producent klocków hamulcowych w Polsce jesteśmy w stanie zaoferować dowolny rodzaj produktów do najpopularniejszych modeli samochodów osobowych, ciężarowych czy autobusów. Ponadto oferujemy bardzo atrakcyjne ceny wszystkich elementów układu hamulcowego dla naszych klientów hurtowych.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8