Logistyka - Pod Meduzą - strona: 4

wypożyczalnia samochodów gdańsk

http://www.happyrent.pl/wypozyczalnia_samochodow_gdansk.html

Nasza firma to doskonale wyposażona wypożyczalnia samochodów. Gdańsk to jedno z miejsc, w których można skorzystać z naszych aut osobowych i dostawczych, dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach. Działalność tę prowadzimy już d 16 lat, stale poszerzając flotę samochodów o kolejne modele. Wszystkie auta, dostępne w ofercie wynajmu, to nowe, najwyżej dwuletnie pojazdy, utrzymane w bardzo dobrym stanie technicznym. Pojazd może zostać podstawiony w dowolne, dogodne dla klienta miejsce. Rozliczenie dokonywane jest na podstawie czasu wynajmu auta- nie nakładamy przy tym żadnych limitów kilometrów. Wielu turystów, a także osób, które potrzebują pojazdu w wyniku nagłych zdarzeń losowych, korzysta z usług, jakie oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Gdańsk i okolice Trójmiasta to główny obszar prowadzonej przez nas działalności. Samochody wyposażone są w systemy klimatyzacji, ABS oraz liczne udogodnienia.

brak zdjęcia

Opony przemysłowe w ofercie firmy Torus

Opony przemysłowe są stosowane w wielu pojazdach i samobieżnych maszynach wykorzystywanych w przemyśle i budownictwie. Firma Torus sprzedaje opony przemysłowe dla praktycznie wszystkich rodzajów takich maszyn. Ze względu na specyfikę ich budowy i ograniczoną mobilność tego rodzaju ciężkich maszyn część serwisu opon przemysłowych firma Torus oferuje bezpośrednio u klienta. W ofercie firmy są także opony i gąsienice gumowe do niewielkich maszyn, takich jak mały sprzęt budowlany i wózki widłowe. Jeśli potrzebujesz opon niestandardowych, niedostępnych w zwykłych sklepach z oponami, firma Torus będzie miejsce, w którym je znajdziesz.

brak zdjęcia

Protect yourself and car by using snow socks

In difficult and frosty conditions it is hard to drive a car. When streets and roads are under the sleet we need an additional elements for cars for our personal safety. AutoSock is a very professional firm in automotive industry, which offers great product like snow socks for many vehicles, like cars, vans, tucks, buses or forklifts. Snow chains protect our car against accidents and make driving as comfortable, like it is without them. Our snow socks act as snow chains, if you are looking for that products, you have to visit our website! We kindly invite you to try our snow socks and to cooperate with us!

brak zdjęcia

Dystrybucja najlepszych akcesoriów samochodowych

W ofercie sklepu MotoArea.pl można znaleźć najwyższej jakości wyposażenie pojazdów osobowych, dostawczych, itp. Bardzo istotnym produktem dostępnym w ofercie jest akumulator samochodowy Bosch. Jest to markowy produkt zapewniający dużą wydajność i odpowiedni poziom zasilania nawet w trudnych warunkach zimowych. Odporność na niekorzystne warunki pogodowe, przedwczesne zużycie i inne niekorzystne czynniki to istotny atut tego sprzętu. Warto dodać, że akumulator samochodowy Bosch jest sprzętem dostępnym w wielu rozmiarach oraz z różnymi parametrami. Dzięki temu każdy klient może dopasować taki produkt do własnego samochodu.

brak zdjęcia

Przeprowadzki24 - usługi transportowe

Firma Przeprowadzki24 to nowoczesna firma, otwarta na coraz to zmieniające się potrzeby klienta. W szerokim zakresie usług firma oferuje transport, przeprowadzki, taxi bagażowe. Poza tym rzetelni i doświadczeni pracownicy firmy obsłużą dokładnie każdą przeprowadzkę. Oprócz standardowych usług zapakowania, przewiezienia i rozpakowania rzeczy, firma oferuje profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie rzeczy ze starego mieszkania, demontaż i montaż mebli, podłączanie sprzętów, a także sprzątanie. Z firmą Przeprowadzki24 nie musisz się niczym przejmować. Dodatkowym atutem jest to, że firma jest w stanie wykonać zlecenie o każdej porze dnia i nocy przez cały tydzień. Dzięki temu możesz zaplanować przeprowadzki gdańsk wtedy, kiedy jesteś na to gotowy. Przeprowadzki24 to mili, doświadczeni kierowcy i pracownicy, niezawodne samochody i punktualność. Firma zapewnia bezpieczeństwo przewożonych rzeczy oraz przeprowadzki gdańsk na wysokim poziomie, co jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu pracowników.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7