Logistyka - Pod Meduzą - strona: 6

brak zdjęcia

Profesjonalny chiptuning w firmie Topbox

Topbox to firma doskonale znana w branży motoryzacyjnej. Topbox to profesjonalny producent urządzeń cyfrowych i elektronicznych (oraz przedstawiciel kilku znanych marek), dzięki którym można Przeprowadzić profesjonalny chiptuning samochodu. Siedziba firmy znajduje się w Głogowie przy ulicy Portowej 1. Topbox oferuje profesjonalny chiptuning samochodu za pomocą specjalnego boxu, który montuje się w komorze silnika. Dzięki niemu auto zwiększa swoją moc, jest bardziej dynamiczne, mniej spala i chroni silnik przed przegrzaniem. Urządzenie jest w pełni bezpieczne dla auta, łatwo się je instaluje i deinstaluje. Topbox sprawi, że Twój samochód dostanie mocy!

brak zdjęcia

PB Turbo - profesjonalny serwis turbosprężarek

Firma PBTurbo, mieszcząca się w Poznaniu, przy ulicy Zieliniec 34, zaprasza wszystkich klientów, zainteresowanych regeneracją turbosprężarek. Dziś bardzo wiele aut wyposażonych jest w turbosprężarkę, dotyczy to nie tylko silników Diesla, ale i silników benzynowych, budowanych zgodnie z ideą downsizingu. Turbiny niestety nie należą do trwałych, ceny nowych są bardzo wysokie, a regeneracja turbin to doskonałe rozwiązanie. Profesjonalna regeneracja turbin pozwala na przywrócenie turbosprężarce pełnej sprawności i sprawia, że kierowca może zaoszczędzić ogromne sumy w porównaniu do sytuacji, w której musiałby kupić nową turbosprężarkę.

brak zdjęcia

Alarmy samochodowe - montaż, Warszawa

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla każdego właściciela jest bezpieczeństwo posiadanego przez niego pojazdu - aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom proponujemy montowane przez nas alarmy. Warszawa to obszar, gdzie wielu zaufanych kierowców korzysta z naszej kompleksowej pomocy. Nowoczesne, a jednocześnie sprawdzone rozwiązania będą dawały zadowalające efekty. Doświadczenie i umiejętności naszych fachowców przyczynią się do szybkiego i dokładnego wykonania zlecenia. Już teraz mogą Państwo posiadać w każdym swoim pojeździe niezawodne alarmy. Warszawa zaprasza do warsztatu Auto Zam!

brak zdjęcia

Naprawa pojazdów marki Volvo w Warszawie

Autoscan to warsztat samochodowy, którego specjalizacją jest naprawa Volvo. Warszawa jest miastem, w którym wiele osób posiada pojazdy tej marki. Usługi naprawcze oferowane przez opisywany punkt obejmują elektromechanikę, wulkanizację oraz klimatyzację. Obsługiwani są również posiadacze pojazdów marki BMW, więc jest to nie tylko serwis, którego główną ofertą jest wyłącznie naprawa Volvo. Warszawa to miasto, w którym znajduje się prezentowany warsztat i to właśnie do mieszkańców stolicy kierowana jest jego profesjonalna oferta. Wszystkie zlecenia są wykonywane w sposób szybki, sprawny i terminowy.

brak zdjęcia

Nowoczesne i dobrze wyposażone karetki zapewnia OchronaMedyczna.pl

OchronaMedyczna.pl to profesjonalne centrum medyczno-szkoleniowe. Szczególny nacisk firma przykłada do szeroko pojętego ratownictwa medycznego. Firma prowadzi szkolenia dla ratowników oraz zapewnia bezpieczny transport chorych. Posiada specjalistyczne dobrze wyposażone karetki, dobrze wyszkolonych, doświadczonych ratowników oraz lekarzy, którzy mogą towarzyszyć choremu w czasie transportu. Może to być transport chorych do innego szpitala, specjalistyczne zabiegi medyczne lub też przewóz ludzi niepełnosprawnych. Firma przyjmuje także zlecenia na transport materiałów medycznych. W zakresie działania firmy jest także zabezpieczenie medyczne imprez.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7