Medycyna - Pod Meduzą - strona: 4

mezoterapia gdańsk

Kosmetyczne zabiegi upiększające w Gdańsku

Zauważalną poprawę wyglądu naszej skóry oferuje dziesiątki zabiegów medycyny estetycznej, zazwyczaj są to terapie nieinwazyjne i niewywołujące chociażby najmniejszych powikłań, jednym z nich jest bezigłowa lub igłowa mezoterapia. Gdańsk - na terenie tego miasta swoje usługi świadczy dziesiątki gabinetów kosmetycznych, specjalizujących się w kuracjach o takiej charakterystyce, EPI-Centrum to najlepszy przykład takiej doświadczonej i indywidualnie podchodzącej do każdego pacjenta kliniki medycyny estetycznej. Wspomniana mezoterapia (Gdańsk) to zabieg polegający na podskórnym wstrzyknięciu, w okolice twarzy specjalnie skomponowanego koktajlu z substancji aktywnych, wnikających w głąb skóry, pobudzający do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny. Propozycja przedstawianego gdańskiego salonu medycyny estetycznej to nie tylko zabiegi mezoterapii, ale również laserowego usuwania blizn potrądzikowych, popękanych naczynek krwionośnych czy znamion. Wszystkie zabiegi usuwania znamion poprzedza badanie dermatoskopowe.

brak zdjęcia

Skuteczne plastry na odciski na stopach

Odciski na stopach to nieprzyjemny problem, który pojawia się często, gdy nosimy za ciasne lub źle dobrane obuwie. Jest to również bolączka osób o wrażliwej skórze czy z różnego typu schorzeniami, takimi jak cukrzyca czy halluksy. Warto więc dobierać buty, które wykonane są ze skóry czy innych oddychających tworzyw. Jeśli to nie pomaga, na rynku dostępne są plastry Compeed, które zabezpieczają pęcherz, który już powstał, a także chronią wrażliwe miejsca przed kolejnymi obtarciami. Dzięki plastrom Compeed stopa jest chroniona przez cały czas, a szeroki wybór wielkości i kształtów plastrów sprawia, że można je przykleić w każdym miejscu stopy, bez konieczności przycinania. Compeed zapewniają skuteczną izolację oraz ochronę w ciągu całego dnia, dzięki czemu odciski na stopach nie są nam groźne.

www.myob.pl

co to jest miesiączka - http://www.myob.pl/co-jest-miesiaczka

Okres dojrzewania to bez wątpienia trudny czas, zarówno dla osób, które w niego wkraczają, jak i dla ich bliskich. Młodzi chłopcy i dziewczęta wprawdzie są przygotowywani do tego, co ich czeka, na lekcjach biologii, ale często mają mimo to wiele wątpliwości i pytań. Czasem rozmawiają o nich ze swoimi rodzicami, ale zwykle krępują się, zarówno oni, jak i sami rodzice, którzy nie zawsze wiedzą, jak powiedzieć swoim córkom, co to jest miesiączka, synów zaś poinformować na przykład o zmazach nocnych. Zwłaszcza dziewczynki mają w tym czasie wiele obaw i pytań, które wiążą się właśnie przede wszystkim z menstruacją. Na stronie Myob można znaleźć wszelkie informacje o tym, co to jest miesiączka, na czym polega dojrzewanie itp. Jest to wielka skarbnica wiedzy dla osób będących w okresie dojrzewanie, ale także dla matek, które nie do końca wiedzą, jaką wiedzę i w jaki sposób przekazać swoim córkom. Podane informacje przygotowane są przez lekarzy ginekologów, jest to więc ich najlepsze możliwe źródło.

brak zdjęcia

Nie bagatelizuj problemu, lecz go rozwiąż!

Niestety dzisiejszy świat niesie za sobą wiele niebezpieczeństw. Coraz bardziej popularne, szczególnie wśród nastolatków stają się dopalacze, czy mocniejsze środki odurzające. Nasze dzieci to przyszłość! Kiedy dochodzi do momentu, kiedy stwierdzimy uzależnienie od narkotyków, dzieci natychmiastowo trzeba poddać leczeniu. Tylko skuteczna terapia jest w stanie im pomóc. Z całą pewnością dla nas nie jest to nic miłego, oddać nasze dziecko do ośrodka. Jednak bez tego, nasze dziecko może stracić wiele, nawet życie. Uzależnienie od narkotyków dzieci jest tragedią, ale tej tragedii można zapobiec, chociażby korzystając z oferty specjalistycznego ośrodka uzależnień Totu. Twoje dziecko dostanie tu specjalistyczne wsparcie, będzie miało idealne warunki, to tu zacznie się znowu uśmiechać, cieszyć życiem. Dzięki tej skutecznej terapii po kilku tygodniach odzyskasz swoje dziecko, takie jak było kiedyś. Nie bagatelizuj problemu, że sam rozwiąże, w tym miejscu rozwiążą go profesjonaliści. A Ty, będziesz mógł z dumą patrzeć jak Twoje dziecko dalej rośnie, ale już bez narkotykowego problemu!

www.betaven.com

indeks glikemiczny - http://www.betaven.com/indeks_glikemiczny.php

MICROSTRUCTURE Sp. z o. o. to polska spółka produkująca naturalne błonniki pokarmowe. Jednym z suplementów produkowanych przez firmę jest Betaven uzyskiwany z obłuszczonego ziarna owsa. Produkt ten jest wspaniałym źródłem beta-glukanu, który przyczynia się do prawidłowej pracy układu trawiennego i systemu naczyniowego. Uzupełnienie diety w beta-glukan obniża indeks glikemiczny posiłku, odpowiedzialny za wzrost insuliny we krwi, oraz odkładanie glukozy w postaci substancji zapasowych w tym tłuszczu i cholesterolu. Regularne zażywanie Betavenu pozwala utrzymać indeks glikemiczny na niskim poziomie, wspierając tym samym walkę z niechcianymi kilogramami.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10