Medycyna - Pod Meduzą - strona: 5

brak zdjęcia

Hatha yoga - co to i na czym polega?

Ćwiczenia fizyczne mają na celu utrzymanie w dobrej formie nie tylko ciała, ale również duszy. Dotyczy to szczególnie jogi, która od kilku lat rozpowszechniana jest praktycznie na całym świecie. Szczególnie popularnym jej typem jest hatha joga, w której we wszelkich ćwiczeniach kładzie się wyjątkowy nacisk na prawidłowe oddychanie oraz na przybieranie pozycji asana. Jak wszystkie inne odmiany jogi, tak i hatha joga ma na celu rozciągnięcie ciała, wyciszenie się i zrelaksowanie. Ponadto w większej mierze niż tradycyjna joga skupia się ona na kwestiach moralnych, na spojrzeniu wewnątrz siebie i dążeniu do maksymalnej koncentracji na samym sobie i swoim ćwiczeniu.

manicure wrocław

www.coco-time.pl

Wiele kobiet każdego dnia wykonuje czynności, które mogą mieć bardzo negatywny wpływ na stan paznokci i skóry obszaru rąk. Kontakt ze środkami chemicznymi podczas prania lub zmywania naczyń sprawia, że skóra dłoni jest bardzo wysuszona. Detergenty niestety osłabiają również płytkę paznokci i prowadzą do pojawiania się pęknięć i innych uszkodzeń w jej obrębie. Sposobem na poradzenie sobie z tym nieestetycznie prezentującym się problemem jest profesjonalne manicure (Wrocław). Usługa wykonywana jest w salonie kosmetycznym, przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów. Dzięki manicure (Wrocław) skóra dłoni zostaje głęboko odżywiona i nawilżona. Z kolei paznokcie zostają wzmocnione i odpowiednio zabezpieczone przed ewentualnymi uszkodzeniami.

kosmetyki profesjonalne

www.eldancosmetics.pl

Gabinety odnowy biologicznej, salony fryzjerskie i gabinety spa używają kosmetyki profesjonalne. Niekiedy właściciel takiego gabinetu stawia na kosmetyki jednej firmy, zapewniającej mu wszelkie, lub prawie wszelkie środki kosmetyczne do pracy. Praktyka taka jest szczególnie często stosowana wtedy, gdy filozofia producenta kosmetyków jest zbieżna z metodami pracy danego zakładu. Firma ELDAN Cosmetics produkuje po prostu kosmetyki bardzo wysokiej jakości i jej kosmetyki profesjonalne znajdują naturalne uznanie wśród zawodowców. Firma wytwarza kosmetyki do pielęgnacji skóry, koncentraty i maski, a także kosmetyki do demakijażu.

brak zdjęcia

Profescjonalna depilacja woskiem dla ciebie

Jeśli masz już dosyć powolnego skubania włosków, bolesnych zabiegów depilacyjnych odbywających się za pośrednictwem depilatora, czy mozolnego golenia zwykłą golarką, po którym włoski bardzo szybko odrastają, koniecznie wypróbuj inną technikę, która jest depilacja woskiem. Ta metoda pozwoli ci na długo zachować piękny wygląd gładkiej skóry i nie narazi cię na niepotrzebne i długotrwałe cierpienie wynikające z powolnego wyrywania zbędnego owłosienia wraz z cebulkami. Dołącz do grona zadowolonych i usatysfakcjonowanych kobiet i zdecyduj się na niezawodny zabieg, którym jest profesjonalna depilacja woskiem. Dzięki temu oszczędzisz mnóstwo czasu i na długo zapomnisz o nadmiernym owłosieniu na swoim ciele. W końcu każda kobieta chce wyglądać pięknie!

brak zdjęcia

Krem odmładzający do skóry wrażliwej

Firma Hemel od wielu lat zajmuje się sprzedażą naturalnych kosmetyków, które poprawiają wygląd skóry, paznokci czy innych części ciała. W ofercie znajdują się produkty przeznaczone do pielęgnacji ciała, dłoni czy stóp. Jednym z produktów jest na przykład krem odmładzający do skóry wrażliwej. Warszawa i jej mieszkańcy chętnie korzystają z proponowanych przez Hemel produktów, gdyż siedziba firmy znajduje się niedaleko tego miasta, a konkretnie w Sulejówku. Krem odmładzający do skóry wrażliwej (Warszawa) jest wykorzystywany przede wszystkim przez kobiety, które chcą dzięki niemu usunąć zmarszczki, przebarwienia oraz inne wady pojawiające się na skórze w określonym wieku. Kremy firmy Hemel nie zawierają żadnych sztucznych składników. Znakomicie wchłaniają się i tworzą naturalną barierę chroniącą skórę przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak promienie słoneczne czy nadmierna wilgoć. W składzie znajduje się między innymi wosk pszczeli czy olejki eteryczne, a także witaminy i odpowiednie minerały.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10