Przyrządy - Pod Meduzą

narzędzia do spawania światłowodów

https://www.teleoptics.com.pl/

Narzędzia do spawania światłowodów znanych i renomowanych producentów z całego świata można znaleźć w ofercie naszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy m.in. dystrybutorem innowacyjnych i bardzo solidnych spawarek marki Fujikura, które od lat cieszą się renomą w branży. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilka modeli tych spawarek o różnych parametrach. W naszej ofercie można znaleźć także inne specjalistyczne narzędzia do spawania światłowodów oraz do wykonywania montażu tych instalacji. Wśród nich są m.in. specjalne urządzenia do obcinania kabli, różnego rodzaju mierniki, czyszczarki ultradźwiękowe, ściągacze i wiele innych urządzeń bazujących na zaawansowanych technologiach. Jako dystrybutor tego rodzaju narzędzi do instalacji światłowodowych jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne ceny dla naszych klientów biznesowych. Każde nasze urządzenie objęte jest stosowanymi gwarancjami. Na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa znajduje się szczegółowy katalog oferowanych narzędzi dla monterów.

http://e-pakowarka.pl/112-zaklejarki-do-kartonow

Wykorzystanie zaklejarek do kartonów

W dzisiejszych czasach firmy stawiają na ciągły rozwój i polepszanie swoich linii produkcyjnych oraz mocy przerobowych. Na szczęście świat idzie w kierunku komputeryzacji i automatyki. Firmy, które specjalizują się w optymalizacji produkcji, oferują swoje usługi przedsiębiorcom, którzy jeszcze mają wiele do zrobienia w swoich zakładach. Zaklejarki kartonów to jeden ze sposobów na ulepszenie całego procesu. W branży mleczarskiej na przykład kartony z mlekiem trzeba pozaklejać. W przypadku pracy ludzkiej byłoby to bardzo czasochłonne i żmudne. Inwestując w maszynę, która zrobi to za człowieka, przedsiębiorstwo zyskuje nie tylko szybsze wykonanie pracy, ale przede wszystkim uniezależnia się od pracy ludzkiej. To znaczy, że może dokonać zwolnienia pracownika, ponieważ praca zostanie wykonana szybciej i sprawniej. W ten sposób inwestycja po latach się zwróci i zacznie przynosić czyste zyski. Nie tez obaw, że pracownik pójdzie na zwolnienie lekarskie czy nieplanowy urlop. Zaklejarki kartonów są dużym ułatwieniem.

odlewanie kokilowe

www.cemad.com.pl

Odlewanie kokilowe, grawitacyjne oraz wiele innych typów odlewów realizowanych jest przez nasze przedsiębiorstwo. W naszej ofercie można znaleźć odlewy bazujące na różnych typach metali i stopów metali kolorowych - przede wszystkim cynku, aluminium, brązu czy mosiądzu. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny naszych usług dla klientów biznesowych. Projektujemy rozwiązania odlewnicze dostosowane do potrzeb odbiorców. Odlewanie kokilowe, w formach piaskowych czy grawitacyjne wykonywane jest na bazie nowoczesnych technologii i w bardzo różnorodnych formach. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość wszystkich produktów pochodzących z naszego zakładu. Szczegółowe parametry usług opisane są na stronie internetowej naszej firmy.

brak zdjęcia

Precyzyjne cięcie wodą bez użycie ścierniwa

Nowoczesna maszyna do cięcia wodą od firmy PTV pozwala na uzyskiwanie satysfakcjonujących rezultatów bez użycia dodatkowego ścierniwa, co dla zakładów produkcyjnych, jest dodatkową oszczędnością. Innowacyjne pompy wysokociśnieniowe do wycinania strumieniem wody mogą zostać wykorzystane do pracy z takimi materiałami, jak folie, tektura czy tworzywa PCV. Szeroki zakres zastosowania, niezawodność, nawet przy intensywnym użytkowaniu, sterowanie z pomocą programów komputerowych - to niekwestionowane zalety prezentowanych pomp. Jeżeli nasza zakładowa maszyna do cięcia wodą uległa awarii, możemy skorzystać z pomocy serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej, w omawianej firmie, dojeżdżającej do klientów biznesowych, nawet w przeciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin. W ciągu jednego dnia roboczego dostarczane są ponadto części zapasowe i eksploatacyjne do pomp wysokociśnieniowych czy stołów CNC, zakres wsparcia serwisowego, ustalany jest indywidualnie.

brak zdjęcia

Najlepszy dostawca wózków do magazynu

W celu usprawnienia pracy na magazynie można stosować różne rozwiązania, ale nie da się zaprzeczyć, że niektóre z nich są dużo bardziej wydajne i inwestycja w nie przyniesie lepsze efekty. Dobrym przykładem są wózki magazynowe, które w dużym stopniu usprawniają pracę i sprawiają, że staje się ona przyjemniejsza. Dzięki stosowania tego typu rozwiązań nawet pozornie niewielki zespół pracowników magazynu jest w stanie osiągać świetne efekty jeżeli chodzi o wydajną pracę. Trzeba tylko pamiętać o najważniejszej rzeczy, czyli nie kupować byle jakich wózków, bo się to zwyczajnie nie opłaca. W ich przypadku jakość pozostawia wiele do życzenia, przez co najlepszym wyjściem są wózki magazynowe wykonane z porządnych materiałów. Jeżeli chodzi o ceny, to zamawiając je u internetowego dostawcy można sporo zaoszczędzić nawet przy pojedynczych zamówieniach. Jeżeli natomiast klient chce od razu złożyć zapytanie na większą ilość wózków, to może liczyć na atrakcyjniejszą cenę. Przełoży się to na spore oszczędności.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4