Przyrządy - Pod Meduzą - strona: 1

odlewanie kokilowe

www.cemad.com.pl

Odlewanie kokilowe, grawitacyjne oraz wiele innych typów odlewów realizowanych jest przez nasze przedsiębiorstwo. W naszej ofercie można znaleźć odlewy bazujące na różnych typach metali i stopów metali kolorowych - przede wszystkim cynku, aluminium, brązu czy mosiądzu. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny naszych usług dla klientów biznesowych. Projektujemy rozwiązania odlewnicze dostosowane do potrzeb odbiorców. Odlewanie kokilowe, w formach piaskowych czy grawitacyjne wykonywane jest na bazie nowoczesnych technologii i w bardzo różnorodnych formach. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, potwierdzające wysoką jakość wszystkich produktów pochodzących z naszego zakładu. Szczegółowe parametry usług opisane są na stronie internetowej naszej firmy.

brak zdjęcia

Precyzyjne cięcie wodą bez użycie ścierniwa

Nowoczesna maszyna do cięcia wodą od firmy PTV pozwala na uzyskiwanie satysfakcjonujących rezultatów bez użycia dodatkowego ścierniwa, co dla zakładów produkcyjnych, jest dodatkową oszczędnością. Innowacyjne pompy wysokociśnieniowe do wycinania strumieniem wody mogą zostać wykorzystane do pracy z takimi materiałami, jak folie, tektura czy tworzywa PCV. Szeroki zakres zastosowania, niezawodność, nawet przy intensywnym użytkowaniu, sterowanie z pomocą programów komputerowych - to niekwestionowane zalety prezentowanych pomp. Jeżeli nasza zakładowa maszyna do cięcia wodą uległa awarii, możemy skorzystać z pomocy serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej, w omawianej firmie, dojeżdżającej do klientów biznesowych, nawet w przeciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin. W ciągu jednego dnia roboczego dostarczane są ponadto części zapasowe i eksploatacyjne do pomp wysokociśnieniowych czy stołów CNC, zakres wsparcia serwisowego, ustalany jest indywidualnie.

brak zdjęcia

Najlepszy dostawca wózków do magazynu

W celu usprawnienia pracy na magazynie można stosować różne rozwiązania, ale nie da się zaprzeczyć, że niektóre z nich są dużo bardziej wydajne i inwestycja w nie przyniesie lepsze efekty. Dobrym przykładem są wózki magazynowe, które w dużym stopniu usprawniają pracę i sprawiają, że staje się ona przyjemniejsza. Dzięki stosowania tego typu rozwiązań nawet pozornie niewielki zespół pracowników magazynu jest w stanie osiągać świetne efekty jeżeli chodzi o wydajną pracę. Trzeba tylko pamiętać o najważniejszej rzeczy, czyli nie kupować byle jakich wózków, bo się to zwyczajnie nie opłaca. W ich przypadku jakość pozostawia wiele do życzenia, przez co najlepszym wyjściem są wózki magazynowe wykonane z porządnych materiałów. Jeżeli chodzi o ceny, to zamawiając je u internetowego dostawcy można sporo zaoszczędzić nawet przy pojedynczych zamówieniach. Jeżeli natomiast klient chce od razu złożyć zapytanie na większą ilość wózków, to może liczyć na atrakcyjniejszą cenę. Przełoży się to na spore oszczędności.

Koła do wózków wykorzystywanych w przemyśle

koła przemysłowe

Zakłady przemysłowe posiadają rozwinięte systemy transportu wewnętrznego. Zadaniem systemów tego typu jest zapewnienie sprawnego przepływu surowców, materiałów oraz gotowych wyrobów. Wymaga to stosowania pojazdów o właściwej nośności. Zależnie od warunków panujących w danym zakładzie w transporcie stosuje się koła przemysłowe o właściwej charakterystyce. Mnogość sytuacji, w jakich mogą być wykorzystywane takie koła przekłada się na dziesiątki modeli kół spełniających nawet wyjątkowe oczekiwania nabywców. Firma Norsteel jest znanym dystrybutorem kół stosowanych w takich warunkach. Przedsiębiorstwo może w krótkim czasie dostarczyć koła przemysłowe o parametrach wskazanych przez zamawiającego. W katalogu propozycji znaleźć można koło odporne na działania agresywnych czynników stosowanych w przemyśle wytwórczym. Firmy przetwórstwa spożywczego doceniają koła ułatwiające utrzymanie wysokiego stopnia czystości.

wynajem ekspresów

http://www.tchibodlafirm.pl

Nowoczesne, ciśnieniowe ekspresy do kawy, od wiodących producentów, z najlepszymi parametrami technicznymi, idealne do biura czy do budynków użyteczności publicznej, zamówimy w firmie Tchibo Coffee Service, specjalizującej się w wygodnej dzierżawie krótko i długoterminowej. Wynajem ekspresów ciśnieniowych przeprowadzany jest z minimum formalności, po przygotowaniu spersonalizowanej oferty. Z przedstawianych usług dzierżawczych, korzystają też regularnie profesjonalne lokale gastronomiczne, stacje benzynowe czy obiekty hotelarskie - w tych miejscach zapotrzebowanie na ciepłe posiłki, jest ponadprzeciętne. Krótko lub długoterminowy wynajem ekspresów, może być połączony z zakupem akcesoriów do takich urządzeń oraz wysokogatunkowej kawy, we wszystkich najpopularniejszych odmianach. Pierwszym krokiem na drodze do współpracy, z wymienionym serwisem, wykonującym ponadto kompleksowe naprawy i przeglądy techniczne ekspresów do kawy, jest wypełnienie przejrzystego, elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5