Przyrządy - Pod Meduzą - strona: 1

Koła do wózków wykorzystywanych w przemyśle

koła przemysłowe

Zakłady przemysłowe posiadają rozwinięte systemy transportu wewnętrznego. Zadaniem systemów tego typu jest zapewnienie sprawnego przepływu surowców, materiałów oraz gotowych wyrobów. Wymaga to stosowania pojazdów o właściwej nośności. Zależnie od warunków panujących w danym zakładzie w transporcie stosuje się koła przemysłowe o właściwej charakterystyce. Mnogość sytuacji, w jakich mogą być wykorzystywane takie koła przekłada się na dziesiątki modeli kół spełniających nawet wyjątkowe oczekiwania nabywców. Firma Norsteel jest znanym dystrybutorem kół stosowanych w takich warunkach. Przedsiębiorstwo może w krótkim czasie dostarczyć koła przemysłowe o parametrach wskazanych przez zamawiającego. W katalogu propozycji znaleźć można koło odporne na działania agresywnych czynników stosowanych w przemyśle wytwórczym. Firmy przetwórstwa spożywczego doceniają koła ułatwiające utrzymanie wysokiego stopnia czystości.

wynajem ekspresów

http://www.tchibodlafirm.pl

Nowoczesne, ciśnieniowe ekspresy do kawy, od wiodących producentów, z najlepszymi parametrami technicznymi, idealne do biura czy do budynków użyteczności publicznej, zamówimy w firmie Tchibo Coffee Service, specjalizującej się w wygodnej dzierżawie krótko i długoterminowej. Wynajem ekspresów ciśnieniowych przeprowadzany jest z minimum formalności, po przygotowaniu spersonalizowanej oferty. Z przedstawianych usług dzierżawczych, korzystają też regularnie profesjonalne lokale gastronomiczne, stacje benzynowe czy obiekty hotelarskie - w tych miejscach zapotrzebowanie na ciepłe posiłki, jest ponadprzeciętne. Krótko lub długoterminowy wynajem ekspresów, może być połączony z zakupem akcesoriów do takich urządzeń oraz wysokogatunkowej kawy, we wszystkich najpopularniejszych odmianach. Pierwszym krokiem na drodze do współpracy, z wymienionym serwisem, wykonującym ponadto kompleksowe naprawy i przeglądy techniczne ekspresów do kawy, jest wypełnienie przejrzystego, elektronicznego formularza zgłoszeniowego.

ekspres do kawy kawiarnia

https://www.tchibo-coffeeservice.pl/pl/ROZWIĄZANIA KAWOWE DLA BIZNESU/gastronomia.html

Ekspres do kawy (kawiarnia, restauracja) to niezbędny element wyposażenia twojego obiektu, jeśli chcesz zachwycić i przyciągnąć gości doskonałą, aromatyczną kawą czy napojem kawowym. Firma Tchibo Coffee Service proponuje wysokiej jakości sprzęt - ekspresy przelewowe, ciśnieniowe, na kapsułki oraz automatyczne. W połączeniu z wysokogatunkową kawą, dostępną w internetowym sklepie firmy, pozwolą one na uzyskanie wyśmienitych napojów, zachwycających gości kawiarni. Firma Tchibo Coffee Service oferuje ekspres do kawy (kawiarnia, restauracja, biuro, stacja benzynowa) wysokiej jakości. Umożliwia jego dzierżawę albo zakup, dzięki czemu możesz wybrać rozwiązanie najbardziej korzystne dla twojej firmy. Tchibo zapewni ci również serwis - przegląd, naprawę i konserwację sprzętu, a w razie konieczności jego wymianę. Dostępne w sklepie Tchibo ekspresy do kawy pochodzą od najlepszych, uznanych na rynku producentów, dzięki czemu masz pewność wysokiej jakości świadczonych usług.

kotły węglowe

http://www.kotly-dragon.pl/kotly-grzewcze/kotly-uniwersalne/

Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat specjalizuje się w produkcji i sprzedaży nowoczesnych urządzeń grzewczych. W naszej ofercie znajdują się zarówno tradycyjne piece i kotły węglowe, jak i innowacyjne urządzenia przystosowane do wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. Kotły węglowe dostępne są w sprzedaży w kilku wariantach, uzależnionych od stosowanego materiału opałowego (węgiel kamienny, węgiel brunatny, miał, ekogroszek itp.). Są to kotły wykonane z wysokiej jakości materiału, co zapewnia wieloletnią eksploatację. Wszystkie piece i kotły węglowe wyposażone są w różnego rodzaju urządzenia i akcesoria uzupełniające. Nasze produkty mają m.in. opcję elektronicznego stosowania, która umożliwia łatwą obsługę urządzenia i daje dużą większą wydajność spalania materiału opałowego. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowy opis każdego z modeli naszych kotłów. Posiadamy także dodatkowe akcesoria takie jak dmuchawy i podajniki.

http://www.metal-chem.com/asortyment/urzadzenia-do-kostki-brukowej/

Linie produkcyjne kostki brukowej- metal-chem.com

Nasza firma specjalizuje się w produkcji urządzeń metalowych najwyższej jakości. Dostarczamy Państwu linie produkcyjne kostki brukowej, węzły betoniarskie, grzejniki rezystancyjne itp. W naszej działalności staramy się kierować zadowoleniem naszych klientów, dlatego ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo coś, co Państwa zadowoli. Linie produkcyjne kostki brukowej z naszej firmy charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, co zdecydowanie wyróżnia go spośród innych oferowanych przez różne przedsiębiorstwa. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do lepszego zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej witryny internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat naszej działalności. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych stałych klientów oraz że podejmą z nami Państwo owocną współpracę już dziś!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4