Przyrządy - Pod Meduzą - strona: 5

brak zdjęcia

Ekoryniec ekonomia i ekologia w domu

Pompa ciepła to urządzenie, które pozwoli twojemu domowi być bardziej ekologicznym, a więc przyjaznym dla środowiska, miejscem. Dodatkowo skorzysta również portfel, bo ogrzewanie domu za pomocą urządzenia, jakim jest pompa ciepła, jest nie tylko ekologiczne, jest również tanie. Korzystanie z darmowej i powszechnie dostępnej energii do ogrzewania domu nie może przecież wydrążyć kieszeni. Razem z Ekoryńcem możesz zadbać i o ekologię, i o ekonomię - domowego budżetu. Tyle korzyści mieści się w zasięgu dłoni - wystarczy jedynie zamontować pompy ciepła i spokojnie cieszyć się ciepłem domowego ogniska.

brak zdjęcia

Cięcie tlenem jako jedna z lepszych usług marki

Zakład Budowy Urządzeń Spawalniczych to renomowana marka, której siedziba znajduje się w Gliwicach. Wykwalifikowana kadra, indywidualne podejście do każdego zamówienia i przede wszystkich profesjonalizm to cechy, które wyróżniają markę na tle jej rynkowych konkurentów. Cięcie tlenem to ostatnio coraz popularniejsza usługa przedsiębiorstwa, ale nie tylko. Spółka oferuje także maszyny spawalnicze. Przedsiębiorstwo zajmuje się również fachową produkcją stanowisk do pracy oraz urządzeń odpowiedzialnych za termiczne cięcie tlenem, a także innych maszyn opartych na najnowszych technologicznych rozwiązaniach.

brak zdjęcia

Zaopatrzenie laboratoriów przemysłowych z firmą Metimex

Firma Metimex istnieje i działa w branży materiałów odniesienia CRM oraz aparatury laboratoriów przemysłowych od ponad 20 lat. Spektometry belec to urządzenia wykorzystywane w procesach produkcyjnych oraz m.in. przy kontroli, jakości. W ofercie Metimex znajdą Państwo również stapiarki gazowe, frezarki, młynki - czyli urządzenia służące przygotowaniu próbek, jak też tygle, elektrody i inne przyrządy ze stopów platyny. W ofercie spektometrii Metimex, belec posiada również usługę recyklingu - firma zamienia uszkodzone przyrządy zrobione z metali szlachetnych na nowe o najwyższym standardzie, jakości.

brak zdjęcia

Częsci kverneland od firmy AMBROŻY!

Części kverneland to produkty, które niewątpliwie są chętnie kupowane i służą bez żadnych problemów przez wiele lat. Na stronie internetowej firmy możecie znaleźć zarówno części kverneland jak również wszystkie inne produkty, jakie sprzedają. Warto zaznaczyć fakt, że są to produkty wysokiej jakości. Ponadto, wykonane są z materiałów od najlepszych producentów. Zakup części tego typu to gwarancja wieloletniego użytkowania bez żadnych problemów i dodatkowych wydatków. Naprawdę warto. Firmie tej zaufało już setki klientów, którzy chwalą sobie współpracę z firmą AMBROŻY i powracają do niej wielokrotnie!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6