Publikacje - Pod Meduzą - strona: 3

brak zdjęcia

U nas można kupic ładne kalendarze trójdzielne.

Doświadczenie i wiedza, to wszystko wykorzystujemy w naszej codziennej pracy. Mamy doskonały zespół specjalistów, którzy umieją przygotować do druku plik i go wydrukować. Zwracamy bardzo uwagę na jakość wydruków oraz kolory. U nas można zamówić w bardzo dobrej cenie kalendarze trójdzielne. Przy zakupie większej ilości mamy bardzo dobre ceny. Współpracujemy z firmami z terenu całej Polski. MATGRAF to nowoczesna drukarnia wyposażona w nowe maszyny poligraficzne. Każdy nasz pracownik ma swoją działkę, za którą jest odpowiedzialny. Cały czas uczestniczą w szkoleniach branżowych dla podniesienia swoich kompetencji zawodowych. Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Nasi graficy robią bardzo ładne projekty. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów cieszą się kalendarze trójdzielne. Zrobione są z dobrego papieru oraz używamy do druku bardzo dobrych farb. Można zamówić u nas również firmowy kalendarz, gdzie zostanie użyte logo i kolory firmy.

ścianka pop-up

http://www.neodisplay.pl/systemy-wystawiennicze/scianki-pop-up/

Neodisplay to jedna z największych na rynku firm zajmujących się dostarczaniem materiałów reklamowych oraz marketingowych. W ofercie widnieje kilkanaście rodzajów produktów, do których należy, na przykład ścianka pop-up. Jest ona przydatna przede wszystkim producentom artykułów spożywczych, którzy sprzedają swoje towary w sklepach i centrach handlowych. ścianka pop-up sprzedawana przez sklep Neodisplay wykonana jest z lekkich, ale wytrzymałych materiałów, takich jak drewno, aluminium czy tworzywa sztuczne. Taka ścianka jest wystawiana w miejscu, gdzie każdego dnia przechodzi duża liczba klientów i ma za zadanie zachęcać ich do kupna danego asortymentu widniejącego na sklepowych półkach. Wyróżnia się ona charakterystycznym wyglądem i zawiera tablicę, na której umieszcza się zdjęcie danego produktu, slogan reklamowy oraz potrzebne dane i informacje. Neodisplay oferuje ścianki, które są bardzo mobilne i łatwe w składaniu oraz rozkładaniu, co ma duże znaczenie przy przewożeniu ich z miejsca na miejsce.

brak zdjęcia

Torby z nadrukami od firmy MIROPAK!

MIROPAK to profesjonalna, doświadczona firma, która od wielu już lat proponuje swoim Klientom wysokiej jakości torby. Nadruki na nich wykonywane stanowią doskonałą metodę reklamy produktów bądź usług świadczonych przez zleceniodawcę, a dodatkowo są oryginalnym urozmaiceniem danej torby. Nadruki powstają w oparciu o projekt stworzony przez Klienta lub też są realizowane na podstawie koncepcji grafika firmy MIROPAK. Przedsiębiorstwo zapewnia sprawną, terminową i profesjonalną obsługę oraz konkurencyjne ceny, co gwarantuje zadowolenie nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy serdecznie!

masowa wysyłka maili

Masowa wysyłka maili w ofercie Target Media.

Target Media jest poznańską agencją interaktywna, która naprawdę dobrze sobie radzi na rynku. Jedną z jej usług, właściwie najpopularniejszą jest masowa wysyłka maili. Działania cieszą się nadal dużym zainteresowaniem. Chociaż słychać od dawna, że masowa wysyłka maili jest działaniem, które daje małe oczekiwania i rezultaty to nadal jednak budzi zainteresowanie klientów. Dobrze wybrana potencjalna lista odbiorców przesyłanego komunikatu sprawi, że odbiorca, który otrzyma ofertę, zapozna się z nią. Działań masowych nie brakuje w ofercie firmy. Można wybrać takie usługi jak kampanie sms i mms oraz wiadomości wysyłane do firm z wykorzystaniem faksu.

brak zdjęcia

Projektowanie stron internetowych w Opolu

Firmowa Wizytówka to przedsiębiorstwo oferujące swoim klientom usługi obejmujące projektowanie witryn takich jak sklepy i firmowe strony internetowe. Opole jest siedzibą wielu firm zainteresowanych posiadaniem własnych internetowych wizytówek. Dodatkowo specjaliści zatrudnieni u opisywanego usługodawcy projektują elementy graficzne oraz wykonują różne zadania, dzięki którym pozycjonują strony internetowe. Opole, Wrocław, Katowice to główne obszary działalności tego usługodawcy, ale obsługiwani są również klienci z innych polskich miast, którzy mogą liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4