Ruch - Pod Meduzą

brak zdjęcia

Najlepszy internetowy sklep modelarski

Nasz wyjątkowy sklep modelarski działa w sieci już od wielu długich lar i stale oferuje swoim klientom najwyższej jakości artykuły takie jak między innymi ICM model. Wspomniany ICM Model cieszy się wśród klientów niezwykłą popularnością i stanowi jeden z najlepszych sposobów na niezwykle skuteczne uprawianie modelarstwa. Warto jest zwrócić uwagę nie tylko na niezwykłą precyzję wykonania każdego modelu, ale również na najwyższej jakości materiały pochodzące jedynie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł, które posłużyły do wyprodukowania każdego z tych niezwykłych produktów dostępnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

http://akademia-jachtingu.pl/jachtowy-sternik-morski/

Uprawnienia jachtowego sternika morskiego

Chcesz w szybkim czasie poprawić swoje umiejętności żeglarskie i zdobyć uprawnienia, dzięki którym będziesz mógł osobiście sterować jachtem lub żaglówką. Dzięki Akademii Jachtingu zrobisz to podczas tygodniowych kursów, które odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów w Gdańsku i Jastarni. Uzyskane uprawnienia jachtowy sternik morski dadzą ci prawo do samodzielnego pływania pod żaglami po akwenach morskich oraz sprawnego manewrowania w porcie lub marinie. Twoja żona też chciałaby zdobyć patent jachtowy sternik morski? Z Akademią Jachtingu nie ma żadnego z tym problemu, gdyż w kursach mogą uczestniczyć całe rodziny. Dzięki konkurencyjnej cenie jest to świetna propozycja dla wszystkich miłośników żeglowania, którzy szybko chcą zdobyć uprawnienia i odbyć samodzielny rejs po Morzu Śródziemnym.

brak zdjęcia

Wycieczki jachtem na Karaiby i po morzu Bałtyckim.

Gdzie znaleźć świetnej jakości firmę, której główną ofertą są wycieczki jachtem? Karaiby to jedna z głównych ofert naszej firmy, gdzie możemy dla Ciebie zorganizować wycieczkę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, którzy chcą się wybrać na wspaniałą przygodę morską wraz z całą rodziną, czy zorganizować wspaniały rejs żeglarski z przyjaciółmi, jak również przedsiębiorcy, którzy chcą zabrać swoich pracowników na imprezę integracyjną na morzu. Organizujemy również śluby na morzu, wieczory kawalerskie i panieńskie czy również urodziny. Jeśli organizujesz imprezę firmową czy spotkanie przedsiębiorców to również bardzo dobrym pomysłem jest organizacja takiego spotkania na morzu. Teraz już wiesz, w której firmie organizuje się wycieczki jachtem. Karaiby to tylko jedna z naszych ofert, gdzie możemy Cię zabrać. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci wybrać interesującą Cię ofertę i zarezerwować termin wyprawy.

nakolanniki siatkarskie

http://www.piko-sport.pl/pl/c/NAKOLANNIKI-SIATKARSKIE/112

Sporty drużynowe cieszą się bardzo dużą popularnością, zarówno w grupie uczestników, jak i odbiorców. Jest to jeden z przyjemniejszych sportów drużynowych, natomiast nie jest on pozbawiony możliwości doznania urazu, dlatego też warto zadbać o odpowiednią ochronę podczas gry. Jako że kolana są bardzo mocno narażone na otarcia, warto zaopatrzyć się w nakolanniki siatkarskie, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nasze kolana są dobrze chronione. Nakolanniki siatkarskie są także bardzo wygodne, dlatego też nie przeszkadzają zawodnikowi podczas rozgrywanego aktualnie meczu.

brak zdjęcia

BMW Półmaraton Praski - impreza biegowa po praskiej stronie Warszawy

30 sierpnia już po raz kolejny wystartuje BMW Półmaraton Praski, impreza biegowa, łącząca amatorów i zawodowców. Trasa ponownie rozpocznie się przy PGE Narodowym, aby biec wzdłuż urokliwych uliczek Pragi Południe, Saskiej Kępy, Gocławia i oczywiście wzdłuż Wisły. W tym roku głównym sponsorem imprezy jest ponownie marka BMW, a jej działania wspiera między innymi firma 4F, uznany producent markowej odzieży sportowej, który jest głównym sponsorem treningów biegowych, organizowanych przed imprezą finałową. Tym, co wyróżnia Półmaraton Praski, jest głównie trasa biegu, wiodąca wzdłuż Wisły. Jest to bowiem jedna z nielicznych imprez biegowych organizowanych w Warszawie, której trasa biegnie jedynie po praskiej stronie Wisły. Uczestnikami tej imprezy są zawodnicy w różnym wieku. Tegoroczny limit uczestników został przez organizatorów określony na 8 tysięcy zawodników, którymi mogą być również osoby poruszające się na wózkach. To ich start rozpocznie Półmaraton.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2