Wiedza - Pod Meduzą - strona: 1

studia podyplomowe bytom

http://www.elpax.pl/studia/studia-podyplomowe.html

Ośrodek Elpax w Bytomiu od ponad dwudziestu lat zajmuje się organizacją kursów oraz szkoleń doskonalących umiejętności zawodowe. Jedną z form edukacji oferowanych przez obiekt są studia podyplomowe, bytom, oraz licencjackie prowadzone przy współpracy z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. Placówka prowadzona przez Elpax posiada zezwolenie Ministra Edukacji Narodowej na prowadzenie działalności oświatowej, a także działa w oparciu o akredytację Śląskiego Kuratora Oświaty. Dla słuchaczy i studentów jest przeznaczony parking, wewnątrz ośrodka znajduje się kawiarnia. Elpax posiada nowocześnie wyposażone sale wykładowe oraz aulę. Do dyspozycji studentów są pomoce multimedialne; rzutniki, projektory, odtwarzacze DVD, a także rzutniki i laptopy. Studia podyplomowe, bytom, są prowadzone przez doskonale dobraną kadrę pedagogiczną posiadającą wyższe wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie dydaktyczne

brak zdjęcia

EkoInka - szkolenia BHP online dla pracowników

Firma szkoleniowa EkoInka oferuje szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, przeprowadzane zarówno jako szkolenia stacjonarne, jak i szkolenia BHP online. Ofertę szkoleniową uzupełniają szkolenia z zakresu PPOŻ oraz szkolenia stanowiskowe. Firma oferuje szkolenia wprowadzające, może również zorganizować szkolenia okresowe, które należy przeprowadzać w zależności od stanowiska co 2-3 lata. O ile szkolenie wprowadzające z zakresu z BHP powinno być szkoleniem stacjonarnym, o tyle w przypadku szkoleń okresowych rekomendowane są szkolenia BHP online. Formuła takiego szkolenia pozwala na zapoznanie się z programem szkolenia w dowolnie wybranym przez siebie czasie, co w praktyce oznacza duże oszczędności dla pracodawcy. Pracodawca musi jedynie zadbać o udostępnienie samego szkolenia, jednak nie wskazuje czasu, w którym pracownik musi w nim uczestniczyć. To pracownik decyduje, kiedy zapozna się ze szkoleniem. Jedynym terminem, jaki go obliguje, jest data końcowa, która jest równoznaczna z koniecznością zdania egzaminu zaliczającego szkolenie.

brak zdjęcia

Kongresy organizowane w Rzeszowie

G2A Arena jest to miejsce na Podkarpaciu, w którym organizowane są różnego rodzaju imprezy, targi, bankiety, czy też kongresy. Rzeszów to stolica tego właśnie województwa podkarpackiego i to właśnie w Rzeszowie znajduje się to centrum wystawiennicze. W centrum tym odbywają się praktycznie cały czas przeróżne imprezy, ale zdecydowanie najczęściej tutaj organizowane są kongresy. Rzeszów jest to piękne miasto, które jest naprawdę malownicze oraz urzekające, dlatego też bardzo dużo firm decyduje się właśnie w tym mieście zorganizować różne wydarzenia, na naprawdę najwyższym światowym poziomie. Obiekt ten jest naprawdę bardzo, ale to bardzo duży, dlatego też w tym Centrum może pomieścić się naprawdę wiele osób, ponadto Centrum to jest niezwykle nowoczesne oraz bardzo nowocześnie wyposażone, dzięki czemu robi ono niezwykłe wrażenie. Warto zajrzeć stronę internetową tego obiektu i zobaczyć dokładny kalendarz nadchodzących wydarzeń.

brak zdjęcia

Nie taki łatwy czas wyboru studiów.

Studia to naprawdę bardzo ważny moment w życiu każdego młodego człowieka. Do studiów zaczyna się przygotowywać już w czasach liceum. Oczywiście, nie wszyscy tak wcześnie zaczynają. Niektórzy przez naprawdę długi czas nie wiedzą, jakie studia rozpocząć, co chcą robić w życiu. W końcu to bardzo ważny wybór, taki, który może zaważyć na całej przyszłości młodego człowieka. Takiego wyboru zwyczajnie nie można zostawiać przypadkowi. Nie można też wybrać kierunku studiów, za jedyne kryterium przyjmując modę, zdanie kolegów czy presję ze strony rodziny. W końcu wybór studiów ma decydować o życiu osoby, która będzie dany kierunek studiować - i nikogo więcej. Studia biotechnologia to dobry wybór, jeżeli człowiek szuka takiego kierunku studiów, który jest przyszłościowy i pomoże osiągnąć w życiu sukces na polu zawodowym. W końcu studia biotechnologia to niezwykle prężnie rozwijający się kierunek kształcenia, a rynek wciąż potrzebuje specjalistów w dziedzinie biotechnologii. Warto o tym pamiętać przy wyborze kierunku studiów.

brak zdjęcia

Tłumaczenia z angielskiego potrzebne nawet dla znających ten język

W wielu przypadkach potrzebne są realizowane nawet w najbardziej popularnych językach obcych tłumaczenia. Angielski jest niewątpliwie najszerzej znanym w Polsce językiem obcym, ale pomimo tego ciągle są potrzebne oferowane w tym języku wszelkiego rodzaju tłumaczenia. Angielski jest bowiem co prawda znany, ale znajomość jego nie zawsze jest na odpowiednim poziomie. Można znać go w sposób komunikatywny, ale na przykład pozwalający na zrozumienie treści napisanej na papierze lub podanej w internecie. Zupełnie inaczej może być jednak ze zrozumieniem wymowy ustnej, szczególnie szybko wypowiadanej przez znajdującego się na realnym spotkaniu obcokrajowca.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5