Wiedza - Pod Meduzą - strona: 2

brak zdjęcia

Profesjonalne szkolenie Twojej kadry!

Bardzo skutecznym narzędziem do pozyskiwania klientów stał się w ostatnich latach telefon? Telefon jest również czymś, dzięki czemu możemy uzyskać poradę, złożyć reklamację, czy też zgłosić problemy techniczne. Czy można się do tego w jakiś sposób przygotować? Czy są w tym kierunku jakieś szkolenia? Telefoniczna obsługa klienta nie jest już problemem! Call Center Training - Szkolenia i Doradztwo oferuje szeroki wybór szkoleń, dzięki czemu możemy być bardziej umiejętni, profesjonalni pod każdym względem! W ofercie możemy znaleźć następujące szkolenia: telefoniczna obsługa klienta (Szkolenia Call Center, Doradztwo Call Center, Audyt Call Center, Szkolenia w przedmiocie sprzedaży przez telefon, Szkolenia Telemarketing, Szkolenia Zarządzania kapitałem ludzkim w Call Center). W ofercie znajdziemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte! Skuteczność metod CC Training - Szkolenia i Doradztwo jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w branży Call Center. Chcesz zwiększyć sprzedaż, chcesz, aby Twoi klienci byli zadowoleni, gdy przyjdzie im porozmawiać z Twoim konsultantem. Nie wahaj się! Takie szkolenie to inwestycja w wizerunek i dobre imię firmy!

brak zdjęcia

Najpiękniejsza sala weselna w Poznaniu!

Planujesz wesele i chcesz, aby ta wyjątkowa uroczystość była wyjątkowa? A może chcesz urządzić przyjęcie i szukasz odpowiedniego miejsca? Jeśli tak, wszelkie twoje wymagania na pewno spełni nasza sala weselna! Poznań - to właśnie w tym mieście znajduje się nasza sala. Jest obszerna i przestronna, pomieści każdą liczbę gości. Przed uroczystością nasi pracownicy zajmują się wystrojem, dzięki czemu sala wygląda pięknie i atrakcyjnie. Idealnym miejscem na wszelkie okazje może być tylko nasza sala weselna! Poznań jest miastem, w którym się znajdujemy. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie zamieszczane są informacje o rezerwacjach oraz szczegóły na temat cen.

brak zdjęcia

Profesjonalne wykonywanie atrakcyjnego makijażu

Obecnie coraz większa ilość młodych ludzi chce związać swoją przyszłość z profesjonalnym wizażem i stylizacją. Świat zmienia się każdego dnia, co sprawia, że najlepsi specjaliści od makijażu muszą nieustannie podążać za aktualnymi trendami. Żeby nauczyć się wykonywania stylowego makijażu, wskazane jest skorzystanie z rozwiązań, takich jak profesjonalne kursy wizażu (Warszawa). Proponowane nauczanie obejmuje zarówno zajęcia praktyczne, jak również teoretyczne. Dzięki temu osoby korzystające z kursów mogą w szybkim czasie przyswoić stosowną wiedzę. Stojące na szczególnie wysokim poziomie kursy wizażu (Warszawa) cechują się wyjątkową przystępnością z finansowego punktu widzenia. Dzięki temu każdy, kto chce nauczyć się sztuki makijażu, bez problemu powinien uzbierać odpowiednią ilość środków pieniężnych na szkolenie. Warto zaznaczyć, że wszystkie zajęcia w ramach kursu są prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy wiedzą jak w atrakcyjny sposób przekazać wszystkie najważniejsze informacje.

brak zdjęcia

Pracuj w finansach po naszych studiach

Mawia się, że pieniądz rządzi światem. Jednak pieniędzmi rządzą ludzie międzynarodowej finansjery, do której także i ty możesz dołączyć. Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu jest jedną z najlepszych uczelni w Polsce, która kształci przyszłe elity finansowe. W dzisiejszych czasach warto znać się na mechanizmach, z którymi mamy do czynienia w gospodarce wolnorynkowej. Dla wielu jest to wiedza niemal magiczna jednak dzięki naszym wykładowcom, skutecznie ją odczarowujemy. Jeśli interesuje cię pieniądz i jego rola we współczesnym świecie, powinieneś koniecznie wybrać kierunek finanse i rachunkowość. Wrocław pozwoli ci na poznanie tajników związanych z obrotem pieniędzmi, jak i różnych produktów, jakie buduje się na podstawie zależności występujących na rynku finansowym. Chciałbyś zdobyć wiedzę, która pozwoli ci na pracę w wielu instytucjach finansowych? Zapraszamy do WSB na kierunek finanse i rachunkowość. Wrocław przywita cię przyjaźnie tak, jak i my.

brak zdjęcia

Muzeum Okręgowe w Toruniu i historia piernika.

Jeżeli pragniesz odwiedzić Toruń to jedną z jego największych atrakcji, jest Muzeum Piernika Toruńskiego, usytuowane w zabytkowej fabryce rodziny Wesse, których firma obecnie znana jest, jako Fabryka Cukiernicza Kopernik. Od 600 lat piernik jest najbardziej znanym i cenionym wyrobem Torunia. Ogromne tradycje związane z produkcją tych słodyczy dały nam możliwość stworzenia Muzeum Piernika Toruńskiego, w którym prezentujemy techniki oraz sposoby tworzenia tego smakołyku. Przedstawiamy pasjonującą historię piernika, zarówno tego produkowanego w Toruniu, jak i pierników tworzonych w innych częściach świata. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki i skorzystania z oferty naszego muzeum. Prezentowane tutaj eksponaty były zbierane przez Muzeum Okręgowe przez blisko 100 lat, dzięki czemu nasza kolekcja stanowi ewenement na skale polską i europejską. Ceny biletów podane są na stronie internetowej Muzeum Okręgowego.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5