Wiedza - Pod Meduzą - strona: 3

szkoły językowe łódź

http://www.akcent-edu.pl

W dzisiejszych czasach znajomość języka angielskiego już nie zawsze wystarcza. Czasami pracodawcy wymagają jeszcze, np. niemieckiego, francuskiego czy rosyjskiego. Szkoły językowe, Łódź, to miejsce, gdzie można nauczyć się języka obcego od początku albo też podszkolić się w mowie i piśmie. Zdobyte tu umiejętności z pewnością przydadzą się nam podczas szukania pracy. Zajęcia prowadzone są przez odpowiednio wykształcone osoby, które doskonale znają dany język. Na zajęcia mogą zapisać się zarówno dorośli, jak i dzieci oraz młodzież. Szkoły językowe, Łódź, uczą porozumiewać się w danym języku, dzięki czemu będzie można prowadzić swobodną wymianę zdań, np. z obcokrajowcem.

brak zdjęcia

Dwujęzyczny, międzykulturowy Żłobek Avocado

Ekologiczna kuchnia, profesjonalna opieka doświadczonych opiekunów, oraz zabawa i rozwój w multikulturowym otoczeniu - to wszystko oferuje nasz żłobek. Żoliborz to jedna z dzielnic, gdzie znajduje się nasza placówka. Drugi z naszych żłóbków mieści się na Saskiej Kępie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nasza placówka przyjmuje dzieci polskiego pochodzenia oraz obcokrajowców i dzieci ze związków polsko-cudzoziemskich. Jesteśmy przekonani, że kontakt z innymi kulturami od najmłodszych lat to gwarancja prawidłowego rozwoju intelektualnego, społecznego i emocjonalnego dziecka. Nasz prywatny żłobek (Żoliborz) przyjmuje dzieci w wieku od dziesięciu miesięcy do czterech lat. Program oferowany przez naszą instytucję składa się z wielu ogólnorozwojowych zajęć edukacyjnych, prowadzonych w dwujęzycznym, polsko-angielskim systemie. Żłobek Avocado to miejsce, w którym dzieci rozwiną się i poznają inne kultury.

brak zdjęcia

Idealne miejsce na zorganizowanie konferencji

Organizacja konferencji to nie lada wyzwanie, które wymaga odpowiednich rozwiązań i przygotowań. Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór odpowiedniej lokalizacji, w której ma mieć miejsce nasza konferencja. Obecnie coraz więcej hoteli i obiektów oferuje wynajem sal konferencyjnych jednakże nie wszystkie są w stanie zaoferować ten sam wysoki poziom obsługi czy wyposażenia. Dlatego też warto wybierać obiekty o potwierdzonej renomie. Jednym z nich jest hotel Kolumna Park. To nowoczesny i komfortowy obiekt, który oferuje wynajem sal konferencyjnych na najwyższym poziomie. Sale te są komfortowe, przestronne i klimatyzowane. Dzięki czemu uczestnicy wydarzenia czują się komfortowo. Wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt i nagłośnienie sprawia, że przeprowadzanie pokazu czy prezentacji nie jest żadnym problemem. Warto również zwrócić uwagę na najwyższy poziom obsługi, która dokłada wszelkich starań, by uczestnicy wydarzenia czuli się komfortowo i dobrze. Słowem jest to miejsce idealne na organizację takiego wydarzenia.

brak zdjęcia

Szkolenia dla pracowników w Krakowie

Jako nowoczesny pracodawca chcesz zadbać o szkolenia dla pracowników? Kraków to miasto z wieloma ofertami, ale ciebie powinna zainteresować propozycja Centrum Skutecznego Działania. Bogata oferta prezentowanych tutaj szkoleń pozwoli na ich idealny dobór dla twoich podwładnych. Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo w spotkaniach z różnymi specjalistami i przyswajanie ich wskazówek znacznie podniesie efekty pracy. Prezentowana firma organizuje szkolenia otwarte dla większych grup lub zamknięte przeznaczone tylko dla jednej firmy. Uczestnictwo w różnych formach doszkalania pozwala na lepsze poznanie się załogi, a także inne spojrzenie na szefa, któremu zależy na pracownikach. Centrum stawia nie tylko na poszerzanie wiedzy teoretycznej, ale również na rozwój praktycznych umiejętności uczestników biorących udział w konferencjach i zjazdach. Tylko przez wzajemne wskazywanie swoich niedociągnięć można skutecznie uniknąć popełniania kolejnych błędów. Takie właśnie zamierzenia ośrodek chce realizować, przeprowadzając szkolenia dla pracowników. Kraków i przedstawiona firma szybko oraz skutecznie przekaże niezbędną wiedzę.

brak zdjęcia

Klub malucha Warszawa Śródmieście

Jeżeli interesuje Cię klub malucha (Warszawa Śródmieście), zapoznaj się z ofertą Watercolor Marina. To autorski projekt, którego celem jest stworzenie wyjątkowego i kreatywnego miejsca dla dzieci – które nawiązują do dzieciństwa naszych dziadków. Watercolor Marina realizuje innowacyjny program edukacji przedszkolnej, którego podstawą są tradycyjne metody nauczania. Dzieci uczą się tutaj kreatywności i poznają świat wszystkimi zmysłami. Program nauczania stawia na indywidualny rozwój predyspozycji i uzdolnień każdego z podopiecznych. Klub malucha (Warszawa Śródmieście) Watercolor Marina poprzez zabawę harmonijnie rozwija dzieci.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5