Wypoczynek - Pod Meduzą - strona: 8

wczasy nad jeziorem

http://zloty-sen.pl/pl/oferty

Z całą pewnością większość z nas nadchodzącego lata wybierze się nad morze i oczywiście nikogo nie może to w wielkim stopniu dziwić. Jeśli jednak nie lubisz tłoku warto pomyśleć o innych rozwiązaniach. Do takich zaliczyć możemy wczasy nad jeziorem. Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy do naszego ośrodka, który położony jest nad Jeziorem Złotoryjskim w centrum Polski. Gwarantujemy, że nie spotkasz tu takich tłumów jak jest to nad morzem, czy na Mazurach. U nas zrozumiesz co znaczy odpoczynek na łonie natury, w spokoju i pośród otaczającej nas przyrody. Zdecyduj się na takie wczasy nad jeziorem, a na pewno będziesz z nich zadowolony.

brak zdjęcia

Prawdziwe wesele tylko na śląsku razem ze styl 70!

Styl 70 to zarówno hotel, jak i restauracja. Sale weselne Śląsk to oferta przeznaczona zarówno dla osób, które chcą zorganizować huczne, prawdziwe, śląskie wesele jak również dla tych, którzy chcą, aby najważniejszy dzień w ich życiu był kameralny. Sale weselne Śląsk oferują wynajem sal w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto cała obsługa jest niezwykle sympatyczna, miła i pomocna. Wyposażenie sal jest niezwykle bogate. Oczywiście wszelakie kwestie dotyczące wystroju są z klientem omawiane. Dodatkowym plusem jest fakt, że w kompleksie znajduje się hotel dla wygody wszystkich gości. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

konferencje na mazurach

Konferencje na Mazurach w Mikołajki Resort

Konferencje na Mazurach to szerokie możliwości, jakie daje nasz Mikołajki Resort. Piękna okolica zapewni spokojnie spędzony czas Państwa pracowników. Specjalnie przygotowane, przestronnie zaprojektowane sale sprawią, że zorganizują Państwo konferencje na Mazurach na miasrę swoich potrzeb. Udostępniamy rzutniki, internet, parking, a także wiele innych istotnych usług, które usprawnią przebieg konferencji. Już teraz zarezerwuj dogodny termin! Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z obsługi na najwyższym poziomie, a także możliwości, jakie daje Ci cały resort w Mikołajkach! Odwiedź www.mikolajkiresort.pl

hotele bieszczady

Malowniczy hotel Solina w Myczkowcach

Hotel Solina położony jest w Myczkowcach nieopodal Soliny. W swojej ofercie posiada nie tylko pokoje, dobrą kuchnię, ale również SPA. Można dzięki temu korzystać z masaży, zabiegów na różne partie ciała, czy fizykoterapii. Hotele Bieszczady przyciągają turystów dzięki temu, że znajdują się w miejscach gdzie można wypocząć. Także jeśli chcesz mieć kontakt z naturą to miejsce w jakim znajduje się Hotel Solina pozwoli na to, aby się szybko zrelaksować. Można też zaczerpnąć świeżego powietrza nad jeziorem Myczkowskim. Hotele Bieszczady ułożone są tak, że często z okien jest widok na jezioro. Szczegóły można poznać na stronie internetowej hotelu.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9